Nerez, jako materiál budoucnosti pro vaše zábradlí

Volba zábradlí je velký krok, co se bydlení týče, protože každý očekává, že mu vydrží dlouhou dobu. Jak ale na to, aby tomu tak skutečně bylo? Nezáleží na tom, zda vybíráte zábradlí na schody, balkon, terasu, do interiéru, či exteriéru. Nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova je rozhodně jedničkou mezi možnostmi. Proč tomu tak je?

tmavé schodiště

Proč je nerez lepší, než jiné materiály?

Podívejte se na to takhle. Například dřevěné zábradlí, které může skutečně vypadat dobře, je náročné na údržbu. Dřevo je totiž přírodní materiál, který při použití v domácnosti vyžaduje speciální péči, jinak zkrátka dlouho nevydrží. Hliník jako kov není tak stabilní, jak bychom si mnohdy přáli, a rovněž není tak úplně bezúdržbový, jelikož bez dostatečné péče začne brzy vykazovat známky užívání. Nerez naproti tomu něco vydrží, nerezaví, je praktický, a po vzhledové stránce i velmi moderní.

Co když se vám chlad kovu nelíbí?

Ne každý ocení jednoduchý design samostatného nerezového zábradlí. To však není žádný problém, protože nerez můžete klidně kombinovat i s jinými materiály. Ty pak budou upraveny a ošetřeny tak, aby zábradlí něco vydrželo, a bylo nenáročné na údržbu. Nakombinovat tedy můžete nerezovou kostru s dřevěnými madly, či šprušlemi, nebo skleněnými deskami, jejich povrch ošetříte speciálním sprejem, aby na nich nezůstávaly otisky.

balkony bytového domu

Design

Design nerezového zábradlí závisí na vašich požadavcích. Profily k zábradlí mohou být kruhové, či třeba hranaté. Výplně lze použít například prutové, nebo lankové.

Údržba

Údržba je jednoduchá. Stačí povrch přetřít vlhkým hadříkem, a nebo případně ošetřit speciálním sprejem proti zanechávání nečistot a otisků.

Výroba

K výrobě nerezového zábradlí si nejspíš bude vámi zvolená firma potřebovat naměřit jednotlivé míry, ať už schodiště, či třeba balkonu. Poté vám předá kalkulaci, tedy cenu, za kterou vám mohou zábradlí vyhotovit. Ta se s ohledem na složitost pohybuje od 4500Kč za metr. Poté, když je vše odsouhlaseno, se pustí do výroby, a zábradlí vám přijedou namontovat. Výroba i s montáží pak trvá mezi dvěma, až šesti týdny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup