Nakupování

Jak už jsem zmínila, nakupování je obvykle doménou žen, které nakupují rády a s chutí především oblečení a potřeby pro sebe i své potomky. Na nákupech jsou schopné strávit mnoho a mnoho hodin, které by jejich protějšek dozajista uměl strávit lépe, například před televizí nebo v hospodě. Některé ženy tvoří drobnou výjimku a nakupují pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné. Nakupování není jejich koníčkem a náplní prázdných dnů. Nakoupí rychle co je potřeba a šup ven na hřiště s dětmi, zacvičit si s kamarádkami a podobně.

nákupní košíky

Muži, často již od útlého dětství se projevují k nakupování chladně až nenávistně, neradi tráví čas v obchodech pobíháním sem a tam dlouhé hodiny a často bez kýženého výsledku. Nejčastějším mužským způsobem nákupu je rychle do obchodu, popadnout první kus zboží ve správné velikosti, jde – li o oblečení a honem k pokladně.

Ženy si nákupy užívají jako relaxační činnost, často kupují věci, které nepotřebují nutně. Pardon, patnáctá červená kabelka je přeci nutná a ten desátý kostýmek také. V potravinách se ženy více zajímají o nakupované zboží, jeho původ i složení. Dokonce pro muže nepochopitelně, dokážou strávit půl hodiny výběrem jednoho jogurtu a to je nákupní seznam ještě tak nekonečně dlouhý. I v potravinách na menším nákupu jsou ženy schopné být dvě hodiny. Je přeci důležité pozdravit se s každou byť jen zdánlivě známou osobou a prohodit s ní pár slov, především jde-li o jinou ženu.
nakupující žena

A skupinka žen, která se společně vydá koupit jedny určité šaty, touto činností je schopná zaplnit hned několik dní, aby zjistili, že ty šaty v prvním obchodě byli ty nej, jenže když se pro ně vracejí, jsou již prodané a tak maraton honby za vhodným kouskem oblečení pokračuje.

Nakupování je činnost, na které je možné vypěstovat si psychickou závislost, to je potom nakupující osobě zcela jedno co kupuje, hlavní je něco koupit a trávit mnoho času výběrem té drobnosti, jako by na tom záležel něčí život.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup