PC

Pc, počítač, řídí dnes mnoho procesů ve společnosti a to ve všech oborech lidské činnosti. Počítače řídí jízdy vlaků, bankovnictví, lékařství, silniční provoz, úřady, obchody a mnoho dalších každodenních činností, včetně platebního styku. Mnoha lidem poskytuje právě počítač obživu tím, že na něm řídí svou podnikatelskou on-line činnost, reklamu i samotný obchod a prodej.
staré počítače na hromadě
Jako vše, se i počítače v průběhu času měnili k dnešní podobě, od původní podoby kdy počítač zabíral celou místnost, po stolní počítače které měli také velké prostorové nároky, až po dnešní počítače, které se vejdou i do kapsy. V PC světě proběhla velká revoluce a velká změna, stejně jako probíhají změny ve společnosti lidí. A jejich vývoj a rozvoj pokračuje dál.  Počítače dokonce řídí i naše automobily a jeho činnosti.
I dnes máme ještě stolní počítače, ale máme také počítače přenosné, tzv. notebooky. Takovým malým počítačem jsou dnes i naše mobilní telefony. Když by v jeden okamžik zmizely všechny počítače na světě, pravděpodobně by došlo k mnoha katastrofám od kolapsu silniční dopravy, po mezinárodní bezpečnost, kdy by se sami libovolně odpalovaly rakety, sami si určovali cíle. Také elektrárny by brzy explodovaly, což by způsobilo výpadky elektřiny, následně také jaderné výbuchy jaderných elektráren, kotelny a spalovny by se přehřáli a vyhořeli, nefungovali by telefony, rádia a ani jiná elektronická zařízení.
notebook u skleničky
Doufejme tedy, že ke katastrofě takových rozměrů nikdy nedojde, protože její následky pro lidstvo by se staly nedozírnými. Nefungovali by firmy, lidé v domácnostech, telefony, mnoho dopravních prostředků a spojů hromadné dopravy, bezpečnostní opatření docházelo by k úniku šelem ze ZOO a tak dále. Počítače jsou pro dnešní společnost nezbytností, bez které již společnost lidí neumí žít a ani si takový život nedovede představit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup