Bublinková fólie se stala jedním ze symbolů moderní doby

Objednáváte alespoň občas nějaké zboží přes Internet a vozí vám je domů přepravní společnosti? Pak jste se s velkou pravděpodobností setkali s bublinkovou fólií. Je to velmi výhodný materiál pro balení jakéhokoli zboží, od drobností až po velké kusy. Spolehlivě chrání porcelán, keramiku, sklo, některé výrobky z plastů, dřeva a kovu. Můžete do ní zabalit hračky, sportovní potřeby, knihy, kuchyňské nádobí, ale také rozebrané díly nábytku a další větší předměty, které se nevejdou do kartonových krabic.

balení do bublinkové fólie

Bublinková fólie mívá své platné místo i na cestách. Můžete si ji brát s sebou na dovolenou, pokud někde kempujete v přírodě a využíváte ke spaní stany a spacáky. Perfektně poslouží jako změkčovadlo povrchu a zabezpečení podlážky stanu, můžete se na ni posadit nebo lehnout před stanem, vzít ji k posezení u ohně a využít ji i jako změkčení sedačky laminátových kánoí.

K výhodám tohoto materiálu patří perfektní dostupnost a velmi nízká cena, pokud si budete fólii brát s sebou do přírody, nemusí vás mrzet, že bude jen sloužit pro tento účel, a jakmile se roztrhá či jinak poškodí, snadno se jí zbavíte a odložíte ji do kontejneru s plastovým tříděným odpadem.

křeslo v bublinkové fólii

Další předností je zdravotní způsobilost pro balení potravin, potravinových doplňků, léků, zdravotnických pomůcek, obuvi a textilu. Vyrábí se z polyetylenu, jehož nezávadnost byla prokázána již mnohaletými zkušenostmi, ostatně polyetylen je materiál, z něhož se vyrábí i dětské hračky určené pro nejmenší miminka.

Bublinkovou fólii 2pack můžete mít doma uskladněnou mnoho let, plastická hmota drží tvar i pevnost, nerozpadá se a můžete s ní počítat, pokud ji máte v zásobě např. navinutou v roli. V domácnosti se občas objeví situace, kdy ji využijete, např. při stěhování, reklamaci zboží, ukládání sportovních potřeb a dalších předmětů do úložného prostoru nábytku, ale také třeba pro kutilské práce jako změkčovací podložku, anebo pro malování pokojů, kdy s ní zakryjete nábytek, okna, dveře, garnýže a svítidla.