Bydlete rychle a levně, pořiďte si mobilní dům.

https://www.databazeknih.cz/knihy/kdyz-jsem-ja-slouzil-197558 v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Všichni víme, jaká je současná situace, ceny skokově rostou, ceny nemovitostí jsou nedozírné a pro běžného člověka absolutně nedosažitelné, platy se zvyšují velmi pomalu a na hypotéku tak skoro nikdo nedosáhne. Založit si rodinu a získat vlastní bydlení bylo vždy složité, ale s přibývající populací a enormními cenami je to téměř nemožné. Dočasném, nebo i dlouhodobým řešením mohou být mobilní domy. Jejich pořizovací cena je výrazně nižší a budete od začátku bydlet ve vlastním. Výběr je veliký a jejich velikost postačí i pro menší rodinu, neopomenutelným bonusem navíc je rychlost pořízení a instalace, která Vám umožní ihned začít bydlet.

Rozdíl nepoznáte.

Všechny domy jsou moderní, zateplené inovativní technologií PUR pěny s otevřenými buňkami, která udržuje příjemnou teplotu v zimě i v létě a snižuje náklady za vytápění i klimatizaci, navíc je odolná proti plísním, houbám, hmyzu a hlodavcům. Vybrat si můžete z nabídky tří značek a více než 150 domů skladem na prodejnách. To ale není všechno, pokud Vám žádný z domů nepadne úplně do oka, můžete si online nakonfigurovat a nechat ocenit vlastní mobilní dům přesně podle svých představ. Vnější obložení, střecha, okna a dveře, okenice, rolety, venkovní lampy, terasa, okapy a žlaby… to vše můžete měnit dle svého vkusu.

Užijte si výhled.

Mobilní domy jsou prostorné, dají se vybavit stejně jako tradiční dům a při pohledu dovnitř by nikdo nepoznalo rozdíl. Pokud byste chtěli ušetřit ještě více, můžete si pořídit dům, který již před Vámi sloužil jiné rodině, i tyto domy jsou ale v bezvadné kvalitě a jediným rozdílem tedy bude cena. Stejně tak Vy, pokud se situace po pár letech změní, můžete svůj dům dál prodat, získat tak peníze zpět a dále investovat. Mobilní domy prodej i nákup oproti klasickým nemovitostem zpříjemní a usnadní a Vy tak konečně můžete začít bydlet ve svém.