Jedeme k moři – letní šatník

U moře je krásně. V jednoduchých šatech nebo sukni z šátku se budete cítit skvěle. Stačí mít jen dostatečně velký šátek, trochu odvahy a fantazie. Na internetu zadejte do vyhledávače „letní šaty, sukně z šátku“. Pak už můžete prohlížet nejrůznější videa a podle nich si určitý model, který vás nejvíce zaujme, vytvořit. Pokud se ale na tento šátkový experiment nebudete cítit, nezoufejte. Podobně jednoduché, lehké šaty, sukně, ale i halenky, jakoby z rozevlátého šátku, se dají ušít nebo si nějaké určitě vyberete na e-shopu či v obchodě. Poté zbývá jen v novém oblečku vyrazit do víru městských uliček nebo na sluncem rozpálenou pláž a užít si léto.

dívka u moře

A zde jsou asi nejjednodušší tipy na sukni a šaty z šátku. Klasická sukně na pláž se vytvoří tak, že šátek si uvážeme kolem pasu vpředu nebo na boku do uzlu. Oba konce uzlu pak zahneme za pas. Podobně jednoduše zhotovíme i šaty. Oba konce šátku překřížíme na hrudníku a vedeme je za krk, kde z nich uvážeme uzel, aby nám šaty nespadly. Během malé chvilky máme hotovo.

pár na pláži

Moře – nekonečnost vlnek jako krajkoví na zelenavé svěží látce, do které byste se nejraději zabalily a tančily v ní ještě před ušitím krásných letních šatů, kostýmu, obleku lehkého a chladivého jako osvěžující sprcha po horkém dni. Nohy se vám boří do rozpáleného písku. Hřeje jako nejteplejší peřina. Chce se vám ulehnout a spát… Tak se uvelebíte na deku pod slunečník a necháte se ukolébat šuměním moře ku krásnému spánku. Sníte. O svém princi na bílém koni. Jitka někde četla nebo slyšela, že láska je touha po kráse. Ano, byla zamilovaná do Aleše pár měsíců a stále by jen nejraději tančila kolem zrcadla. Přestože ji nyní čekala týdenní dovolená v Bulharsku s rodiči, bratrem a sestrou, už teď se těšila, až se k Alešovi vrátí opálená, krásnější a že pojedou na dovolenou také spolu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup