Digitální fotorámeček nebo klasická fotografie?

Díky možnostem a pokroku, který dnešní moderní doba nabízí, se můžeme stále posouvat a používat modernější věci. Určitě si vzpomínáte na několik věcí, které jste například používali ve vašem dětství. Když se dnes poohlédnete, každá z těchto věcí má nějakého modernějšího nástupce. Často tito nástupci jsou o dost lepší, mnohem více vymýšlení. Ovšem není tomu vždy tak. Někdy prostě na starou dobrou kvalitu, nestačí nic nového. Dnes se ale společně podíváme na téma, které zahrnuje v klasické fotografie a dnešní moderní digitální rámečky. Rozebereme si, která varianta je nakonec lepší, i když se to strašně těžko posuzuje a nejde to stoprocentně úplně posoudit. Jelikož každý člověk je jiný a každému bude vždy vyhovovat něco trošku jiného. 

Staré fotografie

Velkým kouzlem a výhodou klasických fotografií je to, že si je můžeme jednoduše vzít do ruky a máme hmotnou památku. Jak jistě všichni dobře známe, prostě klasické fotografie, svoje kouzlo mají, ať chceme, nebo ne. Často není nic hezčího, než když si například prohlížíte vaše rodinná alba. Na druhou stranu, když se na to podíváme z pohledu ekologie, není to pro naši přírodu nic dobrého. Na tyhle naše náklady spadne spoustu papírů a kvůli tomu i stromů. Díky tomu jsou digitální fotorámečky určitě lepší a šetrnější variantou pro naši přírodu. Ovšem musíme se zaměřit také na to, že i digitální rámečky musí z něčeho fungovat a z něčeho čerpat energii, aby nám naše fotky mohly promítat. Často jsou tyhle rámečky napájeny z elektřiny. Ovšem existují i rámečky, které jedou na pohon baterií. Otázkou ale je, co je pro ekologii zdravější a lepší, vhodnější variantou. 

Focení mobilním telefonem

Podívat se na to musíme. Taky je z té strany, že pokud nám například spadne elektronický fotorámeček, okamžitě se může rozbít a máme po srandě. To se nám s klasickou fotografií moc nestane. Když už ji máme v nějakém rámečku a spadne, maximálně se rozbije sklo, ale fotografie nám zůstane celá.