Chytré hodinky

Chytré hodinky zažívají v poslední době opravdový boom mezi hodinkami sportovního typu. Hodí se nejen na sportovní aktivity, ale využijete je i pro běžné každodenní nošení. Oslní vás svým nadčasovým designem i dlouhou řadou užitečných funkcí, které se vám určitě budou hodit.

Módní doplněk a praktický pomocník pro sportovce v jednom

Pravidelně sportujete a sledujete vaše výsledky a zlepšení? Vaše pohybové aktivity můžete nyní monitorovat a mít je tak lépe pod kontrolou. K tomu se vám budou hodit pánské sportovní hodinky. Vyberte si z aktuální kolekce Hodinkovna ty pravé přesně pro vás, které perfektně padnou na vaše zápěstí.
Až si příště budete zaběhat, zaplavat nebo se projet na kole, chytré hodinky vám pomůžou s měřením tepu, vzdálenosti nebo se sledováním počtu spálených kilojoulů.

náramkové hodinky

Široká nabídka velikostí, barev a materiálů

Sportovní pánské hodinky jsou k dostání v několika velikostech, tvarech, materiálech a barevných variantách. Vsaďte na trendy tlumené odstíny, které se perfektně hodí ke všemu. In jsou stále kožené pásky v černé nebo hnědé barvě, ale i kovové či textilní provedení. Z kolekce Hodinkovna, která je plná nejnovějších pánských hodinek značek jako je Venezianico a další, si rozhodně vybere každý muž se sportovním duchem.

kvalitní hodinky

Funkce, kterými nepohrdnete

Mějte pod kontrolou váš pravidelný pohyb a sledujte přehled výsledků a toho, jak se zlepšujete. Během provozování sportovních aktivit se vám budou hodit parádní funkce, kterými nepohrdnete. Oceníte tak třeba krokoměr, měřič tepu, ušlou, uběhnutou nebo ujetou vzdálenost, počet spálených kalorií, stopky nebo třeba kompas.
Chytré hodinky jsou bezesporu věrným společníkem na cvičení. Stanou se zároveň i vaším módním doplňkem. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky modelů elegantního i ležérního stylu ve všech možných barvách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup