Vybíráme dětskou postel

Tak jako všichni rodiče, tak i vy se jednou dostanete do stádia, kdy budete zařizovat vašemu dítěti jeho pokojíček. Když už se z vašeho miminka stane malý uličník, je potřeba jeho věku přizpůsobit i nábytek v pokojíku. A co je nejdůležitější, musíte mu vybrat novou postel, která s ním bude nějakou dobu růst.

dekorace nad postelí

Jaké by měla mít požadavky?

Je to naprosto jednoduché. Děti se chtějí hlavně dobře vyspat. K tomu, aby toho i docílily potřebují dostatek místa v jejich posteli a samozřejmě i ochranu v podobě zábrany. Postel 70×160 cm je tedy ideálním rozměrem pro všechny děti, které vymění dětskou postýlku za větší lůžko.

Nepochybně by měla být vyrobena z kvalitního dřeva. Masivní borovicové dřevo uspokojí všechny vaše podmínky, které požadujete při výběru tohoto dětského nábytku.
spánek s plyšákem

Vzhled postele zpestří dětský pokoj

V současnosti existuje poměrně velké množství barevných odstínů, ale i materiálů dřeva, které v každém ohledu místnost, která patří dětem udělá jedinečnou.

V nabídce všech dostupných variant se tedy rozhlédněte po takové, která se přizpůsobí designu pokojíku vašeho dítěte. Fantastické je vsadit na bílou barvu, stylovou šedou nebo klasiku, jakou je přírodní provedení. Bukové nebo dubové dřevo se setká s kladným ohodnocením v každém domově.

Prostor pod postelí je potřeba využít

Rodičům je jasné, že čím více místa pro ukládání hraček nebo lůžkovin budou mít, tím úhlednější bude pokoj jejich dítěte. Součástí každé postele s rozměrem 70×160 cm je prostor v podobě šuplíků. Vaše dítě jich ocení i z hlediska využití místa pod postelí, které bývá pro mnoho dětí děsivým a tmavým prostorem.

Budou mít tedy jistotu, že se pod jejich postelí v době jejich spaní nachází pouze to, co do něho uložíte. Útulné a moderní řešení nábytku, bez kterého nelze existovat, vám tedy přinese sortiment masivního dřeva, které je aktuálně v největší oblibě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup