Nejlepší korektory


Korektor můžete používat i bez makeupu a prakticky je mnohem důležitější, než cokoliv jiného na pleti. Zakryje vám totiž nedokonalosti a občas vytvoří zajímavější efekt než podklad. Měli byste si vybrat takový, který vám vše dostatečně zakryje, nebude lézt do vrásek a vydrží dostatečně dlouho.

 srovnané štětečky

Catrice Camouflage

Tento korektor se řadí mezi ty nejlepší, které najdete. Za malou cenu hodně muziky, který vám navíc vydrží celý den. Catrice navíc netestuje na zvířatech a mnoho produktů je veganských. Catrice Camouflage je voděodolný a skvěle se hodí na plesy a jiné příležitosti.

 

Annabelle minerals

Tato značka vyrábí sypké produkty a výrobky od nich jsou opravdu kvalitní. Platí to i v okruhu produktů pro zakrytí nedokonalostí. Můžete však využít více vrstev makeupu a funkci splní stejnou. Na pleti výrobek změní lehce konzistenci, aby se mohl zapracovat do pleti.

 

Alverde krycí tyčinka

Tuhá přírodní tyčinka na zakrytí. Je třeba ji správně zapracovat, ale poté funguje poměrně dobře. Zakryje i kruhy pod očima a nedokonalosti. Navíc se jedná o veganskou kosmetiku, její účinky v poměru ceny jsou však úctyhodné.

 paleta stínů

Maybelline Age rewind

Tento produkt najdete v drogérii a mnoho lidí si jej oblíbilo. Zakryje kruhy pod očima, vydrží a neleze do vrásek. Jediné, co by nemuselo všem vyhovovat, je houbička, kterou se produkt nanáší. Toho, kdo tento typ má rád, však uspokojí i to, že houbička nedře a je měkká.

 

L‘oreal Paris True match

Velmi jemný a lehký výrobek, který se skvěle zapracovává prsty. A přestože je lehký, kryje opravdu uspokojivě, tudíž je vhodný například na léto. Není však již v takové cenové kategorii, jako například Catrice. Proto poté záleží na tom, co vám bude vyhovovat více.

 

Samozřejmě si sami musíte určit, jakou funkci by měl přípravek, který si chcete pořídit, plnit. Pokud chcete lehký a nepotřebujete zakrývat kruh pod očima, hledání nebude nijak těžké. Ovšem najít opravdu krycí výrobek chce trochu hledání.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup