Kvalitní oblečení pro nejmenší za skvělé ceny

Příchod dítěte na svět je jedna z nejkrásnějších životních událostí. Dítě je krásný dar, ale je třeba se na jeho příchod pořádně připravit. Nemusíte sice nakupovat nejdražší značkovou výbavu, ale nakupování oblečení se nevyhnete. U nás najdete oblečení pro miminka v mnoha velikostech a barevných provedeních. Všechny oblečky pro nejmenší jsou vyrobeny z bavlny, která velmi jemnou a citlivou dětskou pokožku nepoškrábe, a díky které bude jeho pokožka dýchat.

miminko oblečené

Soupravy do porodnice i klasické oblečení
Chcete mít miminko krásně sladěné na cestu z porodnice? Nebo chcete dát těhotné kamarádce či sestře dárek, který ji potěší a který určitě využije? Pak u nás můžete vybrat některou ze sad, které jsou jako stvořený pro cestu z porodnice. Sady máme ve variantě od dvoudílné až po pětidílnou. Výjimkou nejsou ani sady větší. A co v nich najdete? Soupravy obsahují kompletní obleček. Nejčastěji v sadě najdete polodupačky, body či kabátek, čepičku a capáčky.

Máme v nabídce oblečení pro holčičky i chlapečky, ale samozřejmostí je i oblečení v neutrálních barvách. U nás najdete vše až do velikosti 104. Můžete u nás koupit jak body a další základní oblečení pro novorozence, tak i trička, čepičky, kloboučky nebo třeba kabátky i pro větší děti. Pokud si potrpíte na styl i u svého děťátka, určitě vás potěší moderní stylové oblečení, které najdete jen u nás.

oblečení holčička

A to není vše
Protože maminky většinou nakupují více věcí a jsou rády, když nemusí nakupovat ve více obchodech, v sortimentu máme i látkové pleny, deky, spací pytle, a mnoho dalších věcí, které pro miminko určitě využijete. Připravte se na příchod vašeho miminka opravdu důkladně, a vyberte mu u nás část šatníku. Ceny máme příznivé, výběr opravdu široký, a na první nákup pro vás máme slevu při nákupu nad 1000 Kč.

Hledáte něco vtipného pro svoje miminko, nebo pro někoho jiného jako dárek? I takové kousky u nás najdete. Víme zkrátka, co frčí. 🙂