Jste muzikálovými fanoušky?

Osvědčená klasika?

Máte rádi tvorbu Andrew Lloyda Webera či jiné velikány divadelního světa? Nemůžete se dočkat, když ve Vašem divadle mají uvádět například Bídníky, Fantoma opery, nebo Kočky? Na West Side Story jste byli již pětkrát, a přesto již máte zakoupené vstupenky na podzimní sezónu, kdy bude v blízkém divadle představeno nové nastudování Vám dobře známé látky?
hlediště divadla
Musíte patřit nejen mezi fajnšmekry, ale taktéž mezi (alespoň skryté) romantické duše.
Svůj volný čas máte velmi pravděpodobně rozplánován tak, aby Vám veškeré zájmové aktivity nekolidovaly s premiérami představení minimálně půl roku dopředu. Každý druhý by Vám mohl závidět, protože se:
1.       Nenudíte.
2.       Vyžíváte v oblasti, která nejen pobaví, ale zároveň dokáže rozvíjet ducha a estetické cítění.
3.       Umíte doslova zamilovat pokaždé, když spatříte na pódiu svého oblíbeného hrdinu, ať již jej ztvárňuje jakýkoli herec či herečka.
 

Nebo raději modernější zpracování a tématika?

Ani v tomto případě není možné nezávidět.
Protože není nutné věnovat pozornost stále dokola pouze a jen tomu, co je diváky již desetiletí prověřeno, a tak není dost dobře možné žehrat prakticky na nic, co se námětu či jeho naplnění týká.
Stejně obohacující a zábavné může totiž být též pozorování muzikálových představení novějšího data vzniku, jako jsou například Bonnie and Clyde či jiné. Tyto „mladistvé“ kousky Vám jistě poskytují mnohem větší prostor pro debaty o jejich možných pozitivech, ale také slabších místech. A navíc Vám umožňují zážitek něčeho nového, svěžího, jednoduše neokoukaného. Takový kulturní prožitek je vždy k nezaplacení a s tím, jak bude Vaše muzikálové vzdělání a přehled na hudební divadelní scéně pokračovat a informace o jednotlivých titulech narůstat, můžete se docela dobře přistihnout, jak Vám podobný „svěží vítr“ přináší radost z poznávání, které má schopnost Vás ještě stále ohromovat. 
 taneční duo
Hudební divadlo a konkrétně pak muzikál jsou jednoduše zábavou vhodnou pro všechny generace, potěšením, které Vás rozvíjí a obohacuje způsobem, jako žádná jiná volnočasová činnost.