Vysavač 3v1 pro nejlepší výsledek úklidu

Na trhu najdete neuvěřitelné množství tyčových vysavačů. Který si ale vybrat? Dnes se podíváme na Philips PowerPro Aqua 3v1 FC6408/01, který se řadí ke špičce ve své kategorii. Jedná se o bezdrátový přístroj, který vám přinese jistotu maximální hygieny bez nutnosti měnit špinavé sáčky plné prachu.

vodní čistič koberců

Žádné mikročástice

Při vysávání se často stává, že se drobné částice prachu okamžitě vracejí zpět do vzduchu. S PowerPro Aqua to nehrozí. Má totiž třívrstvý filtr, který můžete snadno vyčistit vodou. Ten dokáže zachytit mezi 90 až 100 procenty alergenů a prachu. To znamená, že vaše domácnost bude konečně skutečně čistá.

 

Největší výhoda

Mezi ty úplně největší patří fakt, že vydrží fungovat až hodinu při plném nabití. To trvá zhruba pět hodin, což je naprosto běžná hodnota. Možná se hodina nezdá moc, ale věřte, že v případě bezdrátových vysavačů je to vysoký nadprůměr.

vysavač na dřevěné podlaze

Průměrný objem a běžný hluk

Z pohledu velikosti sběrné nádoby se Philips dostává do vysokých čísel. Využít můžete objem o 0,6 litru, což je velmi běžné. Hluk je lehce nad průměrem, a to 83 dB. To ale neznamená, že přes něj nic neuslyšíte. Během používání by vám to nemělo dělat žádné problémy.

 

Co znamená 3v1?

Vyšší cena produktu může zákazníky odradit, protože se pohybuje kolem 8 000 Kč. Za tuto cenu ale nabízí funkci 3v1. To znamená, že můžete využít tyčovou i ruční variantu. Bonusem je přídavný vytírací systém, který lze připevnit na hubici. Můžete s tím tak i jednoduše vytřít.

 

Recenze od zákazníků

Ohlasy od lidí, kteří ho vyzkoušeli jsou skvělé. Nikomu se pochopitelně nelíbí jeho pořizovací cena, ale za poskytnutý výkon to stojí. Zákazníci si chválí nejen výkon, ale také kvalitu konstrukce a použité materiály. Je sice trochu těžší, ale i tak s ním lze snadno manipulovat a výdrž baterie také všechny těší. Nemusíte se tak obávat, že v polovině budete muset přestat a dát ho na nabíječku.