Vánoční překvapení

Znáte to, kdo by neznal. Procházíte obchody, brouzdáte po internetu a stále vás nic nenapadá. Tohle už má, tohle má sousedka a za to by mne žena pověsila na plot, takže to také ne.

A co dětem? Vnukům vezmu hračky a je pokoj, ale co jejich rodičům? Koupit jim tohle nebo tamto. A nemají už to náhodou?

součástky

Přemýšlíte až vám puká hlava, ale nic kloudného nemůžete objevit. Protože když už něco najdete, zase to druhý sen zavrhnete. A tak pozor, nyní vám doporučím něco, co bude šok pro obdarovaného a pro jeho okolí teprve. A zaručuji, že to ještě nemá a ani vlastně prakticky mít nemůže. Protože to nejde.

Jistě hltáte další řádky a říkáte si, to jsem zvědav, co to bude tak světoborného. A nejste daleko od pravdy, protože světové to skutečně je. Jsou to hodinky. Už vás vidím, jak klekáte smíchy na zem a přímo se tam válíte. Jenže smích vás přejde až budete číst dál.

Jistě, hodinky má na ruce každý a nejlépe ty chytré. Ty, které se bez mobilu zase stávají hodinkami obyčejnými a hloupými.

Jenže já vám doporučuji hodinky jiné, které se dělají ručně, a to každý kus zvlášť, a tak se každý jeden z nich stává naprosto jedinečným na celém světě.

ciferník

To, o čem mluvím jsou dřevěné hodinky s gravírováním. Takové určitě nekoupíte nikde na světě a nikde ve Vesmíru. Ostatně, výrobce to sám potvrzuje. A ve své podstatě si vlastně tyto hodinky tvoříte vy sami. Ano, koupíte si hodinky a zanecháte na sebe telefon. Ihned poté vám volá výrobce těchto mini přístrojů a vy se spolu budete domlouvat na vzhledu vašich hodinek. Vy sám si řeknete, co tam být má, co tam být nesmí, vymyslíte si, co a jak a hodinky budou zhotoveny v co nejkratší možné době přesně dle vašeho přání.

Vy si pak jen počkáte až vám přijdou až domů a pak už jen můžete zírat. A mimochodem, je to dárek vhodný skoro pro každého mimo batolat. Takže klikněte a můžete kupovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup