Sháníme peníze

Nyní nastupuje v životě lidském etapa, kdy se poučí o tom, že ne vše je růžové, a ne vždy je pravda to, co se někde čte. Člověk to nejprve pozná na příbuzných a okolí. Protože do banky jít nechce, obejde všechny výše jmenované. Dvě stokoruny, co se mu podařilo ode všech dohromady sehnat smutně strčí do šuplíku a medituje co je to za příbuzenstvo. O sousedech nemluvě. Takže ve své podstatě nemá dále ani floka, mimo oněch dvou stokorun.

bankovky

S těžkým srdcem se tedy tento člobrda vypraví do banky. “Tam mne sice nevyhodí, ale bude to asi vysoký úrok”, říká si. Mýlí se pouze v polovině, totiž v tom, že jej nevyhodí. Tedy, není to tak, že by bankovní pracovník zmáčkl tlačítko pod stolem a přišly dvě gorily, které člověka popadnou za ruce a za nohy a na tři jej vyhodí ze dveří. Kdepak, jste v bance a ta si potrpí na noblesu. Takže je člověk vyprovázen úsměvy a poklonami, aby jako že přišel příště zase. Ale to, co si pracovník banky myslí doopravdy, to určitě vědět nechcete. Nedivím se vám.

spořící prasátko

Nuže, zbývá poslední možnost, a to je řečenou banku vyloupit do poslední korunky. Je třeba sehnat kvalitní zbraně a také nějakou trhavinu. K tomu ještě dále…

A stop! Dost. Tohle v žádném případě ani neplánujte, protože u nás je to trestný čin ve stadiu pokusu, takže na to prostě úplně zapomeňte. A vy, co jste dočetli až sem nyní získáte odměnu, a to v podobě znalostní. Budete vědět co dále.

Potřeba peněz trvá a vy se setkáte s institucí, která vám nabídne nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti. Je to něco jiného než v bance. Zde je jednání urychleno mnoha způsoby a nezřídka se stává, že klient má požadovanou částku na účtu do večera. Samozřejmě, pokud souhlasí s podmínkami a splní veškeré náležitosti.

Pak následuje krátký proces v dobrém slova smyslu a během pár hodin můžete s penězi hospodařit tak, jak potřebujete.