Sama doma: vytěžte maximum z toho, že máte čas sama na sebe

Každý člověk, nehledě na to, jak moc miluje svou rodinu, a hlavně své děti, potřebuje čas a prostor sám pro sebe. Každá lidská bytost potřebuje prostor pro seberealizaci, zvlášť matky, které se jinak neustále ohánějí doma u plotny, starají se o domácnost a o všechny členy rodiny.

body

Jak se správně rozmazlit?

· Vyšlete všechny členy rodiny pryč, nebo si udělejte výlet ke své matce
· Vydejte se někam, kde můžete mít klid sama pro sebe
· Nechte si pro sebe celý víkend
· Zrelaxujte, dobijte energii na další týden
· Víkend znamená odpočinek a relaxace, žádný spěch, žádné uklízení a žádné vaření nebo příprava pro děti nebo rodinu

kabela

Bez technických vymožeností

Vypněte mobilní telefon nebo notebook, případně si nechte signální zvonění jenom pro manžela, kdyby se něco stalo. Nesahejte na notebook, vyhněte se práci, dělejte, že nevidíte hned všechna smítka na podlaze. Využijte své volno k tomu, abyste si užili pořádný čas sama pro sebe. Využijte ho kvalitně a do sytosti!

sluchátka

Pamatujte, žádné připojení k síti!

Zapomeňte na sociální sítě a kamarády

Oni bez vás nějaký ten den nebo dva vydrží. Nenechte se zlákat k akci nebo zábavě. Odmítnutí se v tomhle případě opravdu hodí. Odpočívejte a nenechte se zlákat k pití předraženého alkoholu, k drbům nebo k tomu, abyste své přátele poslouchala a pak si hrála na vrbu nebo všem radila co a jak mají dělat.

Kreativitě zdar!

Hudba, čtení, malování, keramika, pletení, vyšívání nebo třeba psaní. Můžete tancovat, dělat jógu či pilates. Můžete se věnovat hře na hudební nástroj nebo hudbu jenom poslouchat a zpívat.

Bublinková koupel a zasloužený spánek

Dejte si bublinkovou koupel! Vlezte si do vany se vší tou koupelovou solí, bathbomb nebo plátky růží, užijte si svou relaxaci na maximum a potom si zalezte do postele. Spěte alespoň dvakrát déle, než spíte obvykle!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup