Potisk na oblečení

Každý z nás je chtě nechtě spjatý s módou a to ať už propaguje oblíbenou značku, či nosíte neznačkové oblečení. Pokud si však chcete vytvořit vlastní nápis, či logo, které chcete přenést na oblečení, není lepší způsob, než oslovit firmu, která se těmito potisky zabývá. Tričko, nebo mikina s vlastním potiskem , není pro tuhle firmu problém a cokoliv si přejete na svém oblečení, to Vám také natisknou.

potisk (5)

Firma už je na trhu spoustu let a může se chlubit spousty spokojenými zákazníky. Díky této dlouholeté zkušenosti tiskne firma Vaše návrhy i na polokošile, hrnky, či na spodní prádlo. Navíc si můžete vybrat, kde chcete mít obrázek umístěný a v jaké velikosti. Samozřejmostí také je, že logo, nebo obrázek můžete libovolně otáčet a můžete samozřejmě měnit barvu nápisu. Mimo to můžete také měnit barvu oblečení a vybrat si můžete se všech možných velikostí. Pokud se nechcete však zdržovat s navrhováním, můžete si vybrat z již vytvořených motivů, kterých je na internetu hromada. Musíte však počítat s tím, že toto tričko nebo jiné oblečení už není originální a můžete se s ním na ulici potkat.

potisk (6)

Toto oblečení je zejména oblíbené na oslavu narozenin, či rozlučku se svobodou. Samozřejmě toto oblečení je dobré i jako dar na Vánoce, či na jinou nevšední příležitost. Nemít totiž tričko s potiskem na rozlučku se svobodou je nemožné. Velice oblíbenou jsou taky jako firemní trička, či jako klubové mikiny a dokonale se hodí na tábory. Děti budou mít zaručeně radost, že dostali táborové tričko a každý ho bude mít ještě dlouhý čas a bude mít na něho mnoho vzpomínek.

Proto pokud přemýšlíte o nevšedním daru, zkuste si navrhnout vlastní text na tričko, který zaručeně každý obdarovaný ocení. Nejen, že dáte oslavenci nevšední dar, ale vždycky, když si ho bude oblékat, si na Vás vzpomene.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup