Nejlepší kavárna Hradec králové

V této době covidové máte nejspíš dost věčného vysedávání doma a přípravy kávy pro sebe samotné. Usednout v útulné kavárně, vybrat si kávu dle chuti a nemuset se s ní připravovat, je začátek příjemného odreagováni a času, který buď můžete strávit sami se sebou, knihou, kamarádkou nebo skupinou přátel. V případě, že nejste fanouškem kávy nebo na ní jednoduše nemáte zrovna chuť, můžete si oddechnout u sklenky dobré vína nebo míchaného drinku a na chvilku nechat utéct myšlenky od každodenních povinností.

logo pink roses

V nápojovém lístku také najdete nealkoholické nápoje, jiné teplé nápoje jako například ovocné či bylinné čaje nebo dokonce lihoviny. Dále můžete zakousnout jeden z originálních domácích dortíků a zákusků z domácí cukrárny. Všechno to doplní příjemné a útulné prostředí moderní kavárny Pink Roses v samotném srdci Hradce Králové. Při vstupu Vás okouzlí krásný interiér s nádhernou květinovou stěnou v růžových tónech, která se snoubí s podmanivou vůní linoucí se z domácí cukrárny, která si zakládá na kvalitních a čerstvých surovinách. Určitě Vás neurazí ani přívětivá otevírací doba, která je v rozmezí 7:30 – 22:00 bez jediného dne v týdnu, kdy byste si nemohli posedět na kávu nebo dortík zajít. Otevřeno je totiž každý den.

výborná káva s příchutí

Ke sledování novinek můžete využít sociální sítě, a to Instargamový nebo Facebookový profil. Na těchto veřejných profilech nezapomeňte sledovat nejrůznější akce v podobě kávy nebo zákusku zdarma k již objednanému, nechte se inspirovat dorty na zakázku k nejrůznějším příležitostem nebo si vyberte poukaz s libovolnou hodnotou jako dárek pro někoho blízkého. Objevit také můžete další tamní domácí výrobky, jako například lahodné makronky s Vámi zvolenou originální fotografií nebo obrázkem. Návštěva nejlepší kavárna Hradec Králové https://pinkroses.cz/kavarna/se pojí s jedinečným zážitkem.