Na tuto pomoc dosáhne každý

Důvody, které vedou žadatele o finanční pomoc k nebankovním poskytovatelům, mohou být různé. Podmínky, které jsou v bance a ty, které nabízí nebankovní sektor, se totiž v mnohém odlišují. Zřejmě největším problémem mohou být známé záznamy v registrech dlužníků.

peníze

  • To je zeď, přes kterou se v bance nedostanete.

Nebankovní poskytovatel záznamy toleruje. Stejně je to nastavené i v oblasti daňového přiznání. Výhodná americká hypotéka bez registru toleruje obojí.

  • Nebankovní poskytovatel také postrádá jednu vlastnost, která je bance skutečně vlastní.
    • Tou je zvědavost.
    • Tady se vás totiž nebudou ptát, nač chcete získané finance používat.
    • Jedná se totiž o hypotéku bezúčelovou.

K získání tohoto produktu musíte v podstatě splňovat pouze dvě podmínky. Musíte být plnoletí a vlastnit nemovitost, kterou vložíte jako zástavu. Z této nemovitosti vám může být poskytnuto až sedmdesát procent z odhadní ceny. Ocenění nemovitosti se může uskutečnit už do čtyřiadvaceti hodin od podání žádosti. Pak může klient začít hypotéku splácet i po dobu dlouhých třiceti let. Právě dlouhá doba splácení zajišťuje nízké splátky, které budou jistě pro každého klienta velice přijatelné.

Žádné poplatky předem

Mnoho klientů si často stěžuje, že u banky ještě ani peníze neviděli a už musejí za něco zaplatit. V případě americké hypotéky se nic dopředu neplatí. V okamžiku, kdy jsou všechny podmínky splněné a podepsána smlouva, okamžitě se vaše budoucí finanční pomoc vydává na svou cestu k vám. Úroková sazba je velice podobná jako u klasické banky, jen je vše ostatní nastavené více přijatelným způsobem.

dohoda

  • Stačí jeden rodinný příslušník bez záznamu v registrech a vaše úroková sazba se může dostat i na krásná čtyři procenta.
  • Jestliže nikdo takový v rodině není, o mnoho se tento o údaj nezvedne. Dostane se jen na sedm procent.