S čím vám vypomůže v domácnosti úklidová firma


Chystáte se na nějakou velkolepou oslavu uspořádanou ve vašem domě se zahradou, například svatbu, kulaté narozeniny nebo promoci? A připravujete se na velký generální úklid? To je samozřejmě chvályhodné, ale u velkých objektů to může být nad vaše síly. Zvažte, zda by nebylo rozumné alespoň na některé úkony povolat profesionály. S čím vám mohou vypomáhat úklidové firmy, a proč nahlédnout k úklidové firmě na ceník?

Koupelny a toalety – máte ve vašem domě více koupelen či toalet a očekáváte velký nápor hostů? Pak nezapomeňte ani na tyto prostory, které budou neustále v permanenci, a bude nutné je vyčistit velmi důkladně a také případně vydezinfikovat. Úklidové firmy mají k dispozici potřebnou techniku i zkušenosti, nemusíte mít obavy, že by si neporadily i s obtížnější prací většího rozsahu.

úklidová firma

Mytí oken – umývat okna je ve velkém domě s pětadvaceti okenními rámy docela zabíračka, ale pro úklidovou firmu je to běžná rutina. Zároveň neriskujete pád z výšky, což může mít i ve vyšších patrech fatální následky. Mytí oken je zvláště nepříjemné v zimním období, například před vánočními svátky nebo v době silných mrazů, tehdy jistě oceníte výpomoc mnohem víc, než na jaře. Na druhou stranu v létě, kdy máte v provozu klimatizaci, a udeří tropická vedra, je také mytí oken ne zrovna potěšitelným zážitkem.

rodinná slavnost

Koberce – vyčistit důkladně koberec je bez speciálního stroje prakticky nemožné. A u velkých ploch to navíc znamená poměrně mnoho času osobního volna, což je u příprav na rodinné slavnosti další starost navíc. Úklidová firma se tohoto úkolu zhostí tak, jak se zhostila u všech ostatních úklidových a čisticích prací. Koberce dokáže stroj zbavit zbytků nečistot, s nimiž si neporadil běžný vysavač, ale i zápachu. Spolu s koberci je možné podrobit čištění i čalounění sedacích souprav, křesel a židlí, a také postelové matrace.