Na vrtání do zdi si pozvěte hodinového manžela

Všichni muži nejsou kulturisté

Říkají vám něco jména kulturistických legend Arnold Schwarzenegger anebo Sylvester Stallone? Tito chlapi by s příklepovou vrtačkou pravděpodobně uspěli při vrtání otvorů do betonového panelu nebo do betonového okenního překladu, a pokud ne, maximálně by utavili vrták nebo spálili vinutí cívky elektromotoru vrtačky, ale co vy? Jak jste na tom s fyzickou silou? Chodíte pravidelně do posilovny a zvedáte stovky kilogramů týdně?

příklepová vrtačka

Na tuto otázku neodpoví všichni muži kladně, protože nejsou všichni siloví sportovci mnoho mužů je velmi citlivých a něžných, chovají domácí zvířata, pěstují rostlin, sbírají známky, hrají na housle a na klavír, skládají básně a věnují se s citem výchově dětí, a pro ně je vrtání příklepovkou skutečným utrpením, Zejména do extra tvrdého betonu, který ne a ne povolit. Nejhorší je vrtání u stropu, kde se nemůžete pořádně zapřít. Pozvěte si raději na tyto práce hodinového manžela z Pardubic MV Cleaning Services. Ten má navíc i profesionální nářadí a poradí si i s těmi obtížnými situacemi.

ruční práce

Křehká stvoření

Prozatím jsme se zde zmínili pouze o mužském pohlaví, ale co ženy? Pokud zrovna nevrhají diskem nebo koulí a neprovozují ženskou kulturistiku, nemůžete od nich očekávat profesionální výkony s vrtačkou, které předvádí šikovní a zdatní řemeslníci. Hodinový manžel se uplatní i tam, kde je žena samoživitelka, stará se doma o malé děti a jediný muž v rodině, kterého má k dispozici, je nemocný otec.

Ženy samoživitelky by neměly být bezradné a mohly by využívat služby hodinových manželů pro náročnější práce v domácnosti, např. i pro montáže lustrů a garnýží, pro demontáž a montáž nábytku, pokládání podlahových krytin, malování, stěhování těžkých předmětů, instalaci elektrických spotřebičů, zednické a instalatérské práce a podobné záležitosti, které jsou přece jen doménou chlapů.